Skontaktuj się z nami: 17 863 15 55 syriusz@syriusz.eu

Znajdź nas w social mediach:

Logistyka magazynowa

Każdego dnia w magazynie zachodzą setki, a nawet tysiące procesów. Konwencjonalne metody zarządzania nimi są czasochłonne i zawodne. Co za tym idzie: generują większe koszty i bywają powodem niezadowolenia klientów. Usprawnienie pracy magazynu można osiągnąć w prosty sposób - poprzez implementację dedykowanego oprogramowania.

 

Usprawnienie pracy magazynu

Podstawowym elementem zapewniającym z jednej strony wsparcie obsługi procesów zachodzących w magazynie, z drugiej zaś dającym możliwość kontroli i zarządzania jest system typu WMS i mobilne terminale.

Hermes SLM to nowoczesny system typu WMS zapewniający obsługę wszystkich podstawowych procesów obsługi magazynu wysokiego składowania.

Szybkość i precyzja

Kluczową cechą dla wspomagania pracy w magazynie jest szybka nawigacja nawet w największych i najbardziej skomplikowanych magazynach. Hermes SLM dzięki funkcji przewodnika wskazuje jakie towary operator ma do obsłużenia w danym obszarze magazynu. Wizualizacja prezentowana jest w formie drzewa , np. sektor/regał/półka. Hermes SLM obsługuje równocześnie wiele zdarzeń takich jak przyjęcie, wydanie, remanent, wsparcie kierowców, przygotowanie wysyłek. System na podstawie kodówidentyfikuje wszystkie obiekty - operatorów, półki, regały, sektory, palety, zamówienia, itp. Wszystko to sprawia, że pratkycznie wyeliminowany zostaje problem pomyłek w wydaniu.

Gdy koszty maleją, a efektywność rośnie

Niewątpliwie, system typu WMS przekłada się na lepszą pracę magazynu, co rzecz jasna pociąga za sobą znaczące obniżenie kosztów jego prowadzenia. Kolejnym, ekonomicznie pożądanym rozwiązaniem jest narzędzie wspomagające ocenę efektywności wykonywanej pracy. System pozwala na opomiarowanie czasu pracy magazynierów i wykonywanych przez nich czynności. Warto dodać, że Hermes SLM, w przeciwieństwie do innych systemów, nie wymaga do działania ciągłego połączenia z siecią WiFi. To sprawia, że nie trzeba inwestować w drogą infrastrukturę. Potrzebne do pracy dane są pobierane/wysyłane w tzw. strefach wymiany.

Prostota ponad wszystko

Podstawą systemów WMS jest czytelna lista towarowa oferująca wydajne mechanizmy wyszukiwania na podstawie kodów kreskowych lub dowolnej frazy wpisanej za pomocą klawiatury. Obsługa systemu nie może nastręczać żadnych problemów. W Hermesie SLM wszystkie funkcje dostępne są z poziomu terminala za pomocą dedykowanych klawiszy (co ważne – brak jest ukrytych skrótów). Na ekranie terminala prezentowane są tylko niezbędne informacje dla danej opcji, przez co proces decyzyjny jest znacząco ułatwiony.

 

Dowiedź się więcej na temat systemu Hermes SLM

Obsługa logistyki magazynowej i sprzedaży mobilnej:

 

NASZĄ IDEĄ JEST DOSTARCZANIE INNOWACYJNYCH
ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH DLA SEKTORA MSP

Sprawdź również inne nasze rozwiązania

Nasz asortyment znajdzie zastosowanie w wielu branżach oraz sektorach.
Zobacz co warto wiedzieć

Integracja z kasami Novitus Next Online/Novitus Next Pro Online (RMN) oraz Elzab T10 Online

Informujemy, że wprowadziliśmy nową integrację z kasami fiskalnymi Novitus Next ONLINE/Novitus Next Pro ONLINE oraz ELZAB T10 ONLINE, która umożliwia...
Czytaj więcej

Integrator Hermes Merkury z Baselinker

Dziękujemy za zaufanie i zainteresowanie naszymi produktami! Nieustannie rozwijamy narzędzia wspierające Państwa handel. Sprzedaż internetowa napędza się dalej i stąd,...
Czytaj więcej

Wdrożenie Inteligentnego systemu etykietowania Eye Lab w firmie Śrubres

W firmie Śrubres wdrożyliśmy Inteligentny system etykietowania Eye Lab wraz z etykietami elektronicznymi   Prezentacja naszego Klienta – firmy Śrubres...
Czytaj więcej