Skontaktuj się z nami: 17 863 15 55 syriusz@syriusz.eu

Znajdź nas w social mediach:

Poznaj firmę Syriusz

Spółka wyrosła ze środowiska akademickiego. W 1991 roku dwaj pracownicy Politechniki Rzeszowskiej założyli spółkę Syriusz. Od momentu założenia spółka działa na rynku regionalnym i rozrasta się. W 28 letnim okresie istnienia spółki jej główną działalnością było tworzenie i wdrażanie rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.

hermes

Syriusz nie tylko dostarcza innowacyjne rozwiązania informatyczne, ale również zapewnia profesjonalną obsługę po sprzedaży. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę wdrożonych rozwiązań oraz ich dostosowywanie do zmieniających się wymogów rynkowych i potrzeb Klienta.

28 lat Syriusza

Syriusz jest producentem rozwiązań informatycznych. Jako integrator i twórca innowacyjnych systemów informatycznych dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne wspomagające pracę przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych. Naszym klientom umożliwiamy rozwój poprzez dostęp do nowoczesnych technologii zarówno w dziedzinie oprogramowania, urządzeń fiskalnych, oraz elementów wyposażenia placówek handlowych.

Syriusz jest również Platynowym Partnerem ELZAB S.A. Elzab S.A to wiodący producent kas fiskalnych, urządzeń i systemów kasowych, oraz peryferii służących do rejestracji i zarządzania sprzedażą. Dzięki wysokiej jakości i funkcjonalności kasy fiskalne ELZABU zdobyły szerokie uznanie w kraju i za granicą.

Profil działalności

SYRIUSZ swoją działalność koncentruje na następujących dziedzinach:

Systemy mobilne dla przedstawicieli handlowych

Pracujących w terenie. Systemy mobilne oparte są o komputery naręczne typu "handheld" z systemem operacyjnym WindowsMB, lub o smatrphony/tablety z systemem Android.

Oprogramowanie wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem handlowym

Oprogramowanie to jest przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw handlowych różnych branż, zajmujących się handlem detalicznym lub hurtowym,

Oprogramowanie wspomagające procesy produkcyjne przedsiębiorstwa

Koncentrujemy się na przedsiębiorstwach wytwórczych branży metalowej, odzieżowej, przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Oprogramowania dla stacji paliw

Nasze oprogramowanie współpracuje z wybranymi dystrybutorami oraz wspomaga działalność sklepów i barów zlokalizowanych przy stacjach paliw.

hermes

Sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych

Materiałów eksploatacyjnych, urządzeń wyposażenia sklepów oraz maszyn gastronomicznych.

Wdrażanie zintegrowanych platform e-commerce

Systemy te oferują funkcjonalność typowych sklepów internetowych i platform B2B,

Obsługa informatyczna firm, outsourcing

Czyli kompleksowa dostawa rozwiązań informatycznych zawierających sprzęt i oprogramowanie. Prowadzimy szkolenia, wdrożenia i nadzór autorski.

hermes

Strategia rozwoju

Rozwój technologiczny i rosnąca konkurencja stawiają coraz to nowe wymagania firmom wdrażającym systemy informatyczne. Spółka aby osiągać sukces, potrzebuje ciągle nowych rozwiązań technologicznych, które będą pozytywnie przyjmowane przez Klientów.

Syriusz od momentu założenia, 26 lat temu, stara się sprostać tym wymaganiom. Stale powiększamy gamę swoich produktów informatycznych oraz grupę zadowolonych Klientów. Dzięki temu jesteśmy dzisiaj rozpoznawalną firmą informatyczną na rynku. Naszą ideą było i jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla sektora MSP. Bazując na tym zrealizowaliśmy kilkaset kompleksowych wdrożeń, a z naszego oprogramowania do zarządzania firmą korzysta kilka tysięcy firm w kraju.

Syriusz nie tylko dostarcza innowacyjne rozwiązania informatyczne, ale również zapewnia profesjonalną obsługę po sprzedaży. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę wdrożonych rozwiązań oraz ich dostosowywanie do zmieniających się wymogów rynkowych i potrzeb Klienta.

Co nowego u nas?

Nowa matryca stawek VAT

Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Finansów w sprawie kas rejestrujacych z dnia 29 kwietnia 2019r. obowiązuje dla wszystkich urządzeń fiskalnych -...
Czytaj więcej

Nowa wersja programu KACPER Kadry i Płace 4.7.6.8

Została wydana nowa wersja programu KACPER kadry:płace 4.7.6.9 W nowej wersji programu dodano deklaracje: -PIT11 wersja 24 -PITR wersja 19...
Czytaj więcej

Kasy fiskalne - oświadczenie dotyczące zasad prowadzenia ewidencji

Od 1 maja 2019 r. wszyscy obsługujący kasy fiskalne muszą podpisywać oświadczenie o zapoznaniu się z informacją o zasadach prowadzenia...
Czytaj więcej
Skontaktuj się z ekspertem Syriusz
Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaproponujemy Ci rozwiązanie...

Administratorem danych osobowych jest Syriusz Sp. z o.o, z siedzibą w Rzeszowie. Dane osobowe przetwarzamy zgodnie z RODO. Informacje na temat celu, sposobu przetwarzania oraz ochrony danych osobowych znajdują się na naszej stronie w Polityce bezpieczeństwa.

Udowodnij, że nie jesteś robotem