Skontaktuj się z nami: 17 863 15 55 syriusz@syriusz.eu

Znajdź nas w social mediach:

Handel hurtowy

Gospodarka magazynowa we współczesnej firmie to skomplikowana sieć połączeń.

Człowiek, najbardziej kompetentny, bez odpowiednich narzędzi szybko pogubi się w tym gąszczu. By procesy przebiegały sprawnie i precyzyjnie,  by pracownicy mogli skupić się tylko i wyłącznie na generowaniu zysku potrzebny jest odpowiedni system.

Hermes to rozwiązanie, które wprowadzi Twoją firmę na wyższy pułap.

Zawsze aktualne dane - wsparcie procesu decyzyjnego na każdym szczeblu organizacyjnym firmy

Aktualna i rzetelna informacja to podstawa właściwej decyzji biznesowej. Hermes dzięki dziesiątkom raportów i analiz dostarcza najświeższych informacji dotyczących sytuacji biznesowej firmy i jej otoczenia. Ponadto posiada narzędzia, dzięki którym możliwe jest samodzielne tworzenie dowolnych analiz czy rozszerzeń funkcjonalnych programu. Dowolność, która daje duże możliwości.

System informatyczny Hermes, oprócz ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, umożliwia wielokierunkowe analizy działalności operacyjnej i finansowej przedsiębiorstwa.

 

Elastyczność - dostosowanie do specyfiki branży i potrzeb firmy

Nowoczesne rozwiązania informatyczne wyróżniają się elasytcznością. Hermes to rozwiązanie funkcjonujące na rynku i rozwijane od blisko 20-stu lat. Doświadczenie i znajomość potrzeb rynku zaaowocowała produktem, który można dowolnie kształtować w zależności od potrzeb firmy, jej struktury i wielkości. Hermes umożliwia dowolną konfigurację rodzaju i sposobu obiegu dokumentów, zabezpiecza dostęp do niektórych informacji i funkcjonalności tylko dla wskazanych pracowników, daje unikalną możliwość tworzenia własnych cech kartoteki magazynowej czy samodzielnego rozbudowywania funkcjonalności programu.

Nie do przecenienia jest otwartość systemu np. na  integrację z systemami partnerów biznesowych co pozwala na zautomatyzowanie obrotu dokumentami i tym samym istotne obniżenie kosztów działalności. Ważne jest też łatwe tworzenie rozszerzeń funkcjonalnych współpracujących z systemem. Nie ma standardowych biznesów, a elastyczność Hermesa wraz z wbudowanym modułem MIOD (bazującym na języku skryptowym) zapewnia użytkownikowi łatwe i niskokosztowe dostosowanie do indywidualnych potrzeb i specyfiki branży.

 

Ergonomia i interfejs - prosta i szybka obsługa

Zapoznanie się z programem, a następnie jego obsługa nie przysporzy nikomu trudności, a możliwość personalizacji pulpitu systemu sprawią, że wszystkie potrzebne funkcje będą zawsze pod ręką.

Obecni użytkownicy podkreślają szybką obsługę systemu. Przede wszystkim: szybkie generowanie dokumentów, intuicyjne wyszukiwanie informacji w kartotekach, dostęp do potrzebnych informacji z wielu miejsc w programie, możliwość obsługi programu bez użycia myszki.

 

Zaawansowany i kompletny - wszystko co niezbędne do sprawnego zarządzania gospodarką magazynową firm handlowych

Hermes oferuje zaawansowaną i rozbudowaną ewidencję wszystkich zdarzeń gospodarczych firmy. Podstawowy zakres funkcjonalności związany jest z obsługą magazynu, sprzedaży, zamówień, kasy, banku, systemu rabatowego, transportu, plików JPK, spraw oraz tworzeniem analiz.

System Hermes dedykujemy dla firm dystrybucyjnych. Jest to zaawansowany, nowoczesny i kompletny system do zarządzania gospodarką magazynową firm handlowych.

 

Dowiedź się więcej na temat systemu Hermes

 

Funkcjonalność operacyjna ERP systemu Hermes

Hermes w pełni kompatybilny jest z programami zapewniającymi wsparcie w obszarach:

NASZĄ IDEĄ JEST DOSTARCZANIE INNOWACYJNYCH
ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH DLA SEKTORA MSP

Sprawdź również inne nasze rozwiązania

Nasz asortyment znajdzie zastosowanie w wielu branżach oraz sektorach.
Zobacz co warto wiedzieć

Integracja z kasami Novitus Next Online/Novitus Next Pro Online (RMN) oraz Elzab T10 Online

Informujemy, że wprowadziliśmy nową integrację z kasami fiskalnymi Novitus Next ONLINE/Novitus Next Pro ONLINE oraz ELZAB T10 ONLINE, która umożliwia...
Czytaj więcej

Integrator Hermes Merkury z Baselinker

Dziękujemy za zaufanie i zainteresowanie naszymi produktami! Nieustannie rozwijamy narzędzia wspierające Państwa handel. Sprzedaż internetowa napędza się dalej i stąd,...
Czytaj więcej

Wdrożenie Inteligentnego systemu etykietowania Eye Lab w firmie Śrubres

W firmie Śrubres wdrożyliśmy Inteligentny system etykietowania Eye Lab wraz z etykietami elektronicznymi   Prezentacja naszego Klienta – firmy Śrubres...
Czytaj więcej