Skontaktuj się z nami: 17 863 15 55 syriusz@syriusz.eu

Znajdź nas w social mediach:

System I-MAG

hermes

O programie:

I-MAG to nowatorski system elektronicznego etykietowania regałów sklepowych oraz zarządzania powierzchnią sklepu.

Innowacyjność rozwiązania polega na połączeniu oprogramowania do tworzenia planogramów zgodnych z wprowadzanymi projektami Zarządzania Przestrzenią opartych o cyfrową mapę sklepu z systemem do elektronicznego etykietowania regałów sklepowych. Efektem jest znaczne usprawnienie procesu etykietowania, aktualność etykiet oraz automatyczna kontrola etykietowania.

 

Nowa technologia pozwala na stosowanie listew z wyświetlaczami na całą długość regałów sklepowych i swobodne dysponowanie powierzchnią wyświetlaczy, przy zerowym poborze energii i bardzo konkurencyjnej cenie.

 

Proces elektronicznego etykietowania przy półce bazuje na technologii magnetodruku, a więc wyświetleniu informacji / etykietki, za pomocą niewielkiego urządzenia, na mikrokapsułkowym podłożu magnetycznym umieszczonym na plastikowej listwie.

Listwy I-MAG mogą być umieszczone bezpośrednio w standardowe uchwyty cenowe bez potrzeby jakiejkolwiek ingerencji w wyposażenie sklepu. Jedno przeciągnięcie urządzeniem po listwie powoduje wymianę wszystkich potrzebnych etykiet na półce, stąd czas wymiany etykiet w stosunku do tradycyjnej dystrybucji etykiet skraca się od 10 do 20 razy w zależności od liczby etykiet.

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmu przedstawiającego działanie systemu I-MAG:

 

 

 " width="560">

I-MAG elektroniczny system etykietowania regałów sklepowych został opracowany do wspierania personelu w procesie etykietowania listew sklepowych oraz zarządzania organizacją towarów w sklepie.

 

Funkcjonalności związane z elektronicznym opisywaniem regałów sklepowych uzupełnia oprogramowanie zarządzające procesem etykietowania oraz pozwala na automatyczne odwzorowanie mapy sklepu i położenia towarów z dokładnością do miejsca na półce.

 

Wyświetlacz na całą długość regału sklepowego

Nowa technologia zastosowana w systemie i-mag pozwala na wykorzystanie całej długości listwy sklepowej do nanoszenia informacji o towarze. Miejsce na listwie może zostać również wykorzystane do nanoszenia dowolnej informacji dla klienta np. teksty promocyjne, prosta grafika, znaki firmowe.

 

Swoboda w dysponowaniu powierzchnią wyświetlacza

Miejsce na listwie wyświetlacza może być dowolnie zagospodarowane. To personel pracujący w sklepie przy półkach decyduje, w którym dokładnie miejscu listwy ma zostać wyświetlona etykietka, gdzie może znaleźć się znak graficzny czy hasło reklamowe.

 

Nieograniczona różnorodność wzorów etykiet

System I-MAG posiada narzędzia umożliwiające zarządzanie wyglądem etykiet. W oparciu o predefiniowane wzory umożliwia także tworzenie własnych wzorów etykiet. Wzór etykiety przypisany do danego towaru można zmienić z poziomu programu zarządzającego, jak również zmieniając zawartość etykiety przy półce.

 

Rozwiązanie dla stłoczonych towarów

W każdym sklepie występują półki, gdzie ilość różnych towarów jest tak duża, że problematyczne jest umieszczenie etykietek do każdego towaru w odpowiednim miejscu. Rozwiązaniem dla takiej sytuacji w systemie I-MAG jest wydruk zorganizowany. Specjalnie przygotowane szablony pozwalają na lepsze zagospodarowanie miejsca na listwie i odpowiednie wyświetlenie znacznie większej ilości etykietek.

 

Zero poboru energii

Autorska, opatentowana technologia magnetodruku zastosowana do nanoszenia zawartości elektronicznej pamięci na listwy sklepowe o specjalnym podłożu to rozwiązanie bardzo ekologiczne i ekonomiczne. Zastępuje ona etykiety papierowe. Listwy sklepowe I-MAG nie pobierają energii w momencie zmiany zawartości etykietki oraz podczas wyświetlania informacji. Nowa technologia jest oprócz tego znacząco tańsza od technologii LCD czy e-paper.

 

Automatyczne tworzenie mapy sklepu

Cyfrowa mapa obiektu handlowego to doskonałe narzędzie pozwalające na efektywne zarządzanie powierzchnią sklepu i rozmieszczeniem towarów na półkach. Mapa ta tworzona jest automatycznie w trakcie normalnej pracy personelu. O położeniu każdego towaru system jest informowany w procesie wykładania i skanowania towaru.

 

Szczegółowa identyfikacja położenia towaru na półce

Cyfrowa mapa sklepu pozwala na identyfikacje położenia towaru z dokładnością do miejsca na półce. Zmiana ceny towaru, który występuje w kilku miejscach w sklepie, powoduje wywołanie procedury zmiany tej ceny we wszystkich lokalizacjach danego towaru. Przy zmianie zawartości etykiet personel może sprawdzić lokalizację towaru w sklepie

 

Podstawowe funkcjonalności:

 • Pełna informacja o produkcie i jego cenie (również w formie graficznej)
 • Integracja informacji na etykiecie z bazą danych w systemie kasowym
 • Łatwe i szybkie projektowanie wzoru etykiety w oparciu o predefiniowane szablony etykiet
 • Zmiana ceny produktu wymagająca minimalnego zaangażowania czasu i pracy personelu
 • Możliwość umieszczenia na etykiecie wielu dodatkowych informacji o produkcie oprócz jego ceny
 • Całkowicie scentralizowana kontrola informacji kierowanych przez sklep do klienta
 • Możliwość automatycznej zmiany cen na poszczególne produkty umożliwiająca łatwe zarządzanie promocjami w ciągu dnia i w określonych godzinach
 • Dodatkowa zachęta do zakupów poprzez możliwość wyświetlania specjalnych komunikatów promocyjnych
 • Szybsza obsługa przy kasie
 • Brak potrzeby weryfikacji cen towarów w czytniku
 • Wyeliminowanie kosztów robocizny związanych z wymianą etykiet papierowych, wprowadzaniem zmian w cenach, sprawdzaniem cen na półkach i eliminowaniem błędów w cenach
 • Unikalny sposób wymiany informacji między etykietami a serwerem.

 

Elementy systemu I-MAG:

I-MAG Magmet

Urządzenie wykorzystuje nowatorską technologię magnetodruku do wyświetlenia na specjalnym podłożu zawartości pamięci elektronicznej (etykietek, grafiki, tekstów promocyjnych, informacyjnych, znaków firmowych, itp.)

I-MAG wyświetlacz

Listwa sklepowa o specjalnym podłożu nie pobierająca energii w żadnym momencie.

I-MAG Planner

Oprogramowanie do zarządzania polożeniem oraz etykietowaniem towarów w sklepie. w łatwy i efektywny sposób zarządza etykietowaniem towarów analizując dane przesyłane z programu magazynowego i przetwarzając je na listę zadań do wykonania za pomocą urządzenia I-MAG Magmet. Każdy towar moze posiadać swój wzorzec etykiety. Cyfrowa mapa obiektu pokazuje szczegółową lokalizację towaru w sklepie.

 

Zasady działania

Architektura systemu jest wyjątkowo prosta. Oprogramowanie do zarządzania położeniem oraz etykietowaniem towarów w sklepie na podstawie danych z programu magazynowego generuje listę zadań do wykonania. Za pomocą złącza UBS lista zadań przegrywana jest do urządzenia I-MAG Magmet. Personel wyposażony w urządzenie prowadzony jest kolejno od półki do półki celem naniesienia wszystkich zmian na wyświetlaczach regałowych.

Komunikacja odbywa sie dwukierunkowo. Zmiany zainicjowane przez personel pracujący przy półce przy wymianie danych zostają zarejestrowane przez system. Stąd w systemie znajduje sie zawsze aktualny obraz położenia towarów w sklepie.

 

System I-MAG to:

 • Oszczędność czasu i kosztów
 • Lepsza obsługa klientów
 • Wzrost sprzedaży
 • Czytelna informacja o cenach i promocjach
 • Kompleksowe rozwiązanie dla sklepu

 

Dowiedz się się więcej na temat:

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym:

tel: 17 8631 555 wew. 45,46 , e-mail: biuro@syriusz.eu

 

Gdzie już wdrożyliśmy nasze oprogramowanie?

Poniżej prezentujemy wybrane firmy gdzie wdrożony został nasz system. Serdecznie dziękujemy za współpracę i zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Besco

Polska firma produkująca najwyższej jakości, personalizowaną armaturę łazienkową, m. in. wanny, brodziki czy kabiny prysznicowe. Produkty tworzone są ręcznie, z dbałością o każdy detal, przez co zapewniają maksymalny komfort użytkowania i służą klientom długie lata.

Kobi Light

Producent, importer oraz dystrybutor sprzętu elektrycznego oraz oświetleniowego. Urządzenia i akcesoria marki Kobi Light to m. in. energooszczędne świetlówki i żarówki LED, nowoczesne plafony, różnorodne oprawy oświetleniowe do zabudowy i wiele innych.

Ziaja

Producent, eksporter oraz dystrybutor kosmetyków i leków - polska dobrze rozpoznawana i oceniana marka. Pierwszy produkt "Naturalny krem oliwkowy" sprzedawany jest do dziś.  Sieć sklepów firmowych na terenie całej Polski ZIAJA DLA CIEBIE

Unimet

Centrum narzedziowe. Profesjonalny dostawca w branży przemysłowej. Hurtownia, sieć marketów narzędziowo-metalowych na terenie woj. podkarpackiego, sklep internetowy, hurtownia on-line.

Domex

Centrum dystrybucyjne, hurtownia AGD. Szeroka gama produktów, duże powierzchnie magazynowe, marki własne, niezawodna logistyka i wysoka jakość obsługi.

Bialcon

Producent odzieży damskiej. Polska marka odzieżowa wychodząca naprzeciw potrzebom kobiet ceniących elegancję, jakość oraz proste niebanalne fasony. Sieć sklepów odzieżowych na terenie całej Polski. Ponadczasowość i elegancja.

Orzech

Wspieramy polskich producentów. Przetwórstwo owocowo-warzywne. Delikatesy i sieć sklepów spożywczych. Grupa Polskich Sklepów PASSA. Od lat znana i lubiana marka.

Sprawdź również inne nasze rozwiązania

Nasz asortyment znajdzie zastosowanie w wielu branżach oraz sektorach.
Zobacz co warto wiedzieć

Nowa wersja Hermesa 6.51.9.0

30 października wydaliśmy nową wersję programu HERMES  6.51.9.0, która zawiera następujące zmiany: W dokumencie zwrotu, powiązanego ze źródłowym dokumentem rozchodu...
Czytaj więcej

Integrator Hermes Merkury z Baselinker

Dziękujemy za zaufanie i zainteresowanie naszymi produktami! Nieustannie rozwijamy narzędzia wspierające Państwa handel. Sprzedaż internetowa napędza się dalej i stąd,...
Czytaj więcej

Zmiana czasu w urządzeniach fiskalnych - instrukcja

W związku ze zmianą czasu konieczne jest dostosowanie do niego urządzeń fiskalnych. Poniżej gotowa instrukcja, według której szybko i łatwo...
Czytaj więcej
Skontaktuj się z ekspertem firmy Syriusz
Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaproponujemy Ci rozwiązanie...

Administratorem danych osobowych jest Syriusz Sp. z o.o, z siedzibą w Rzeszowie. Dane osobowe przetwarzamy zgodnie z RODO. Informacje na temat celu, sposobu przetwarzania oraz ochrony danych osobowych znajdują się na naszej stronie w Polityce bezpieczeństwa.

Udowodnij, że nie jesteś robotem